(032) 297-11-29
(032) 238-97-18

Інформація, статті, повідомлення

    

Префікс GS1 - це номер з двох або трьох цифр, що визначає формат та призначення даних, закодованих у штриховому коді EAN-13. Основне призначення префікса - забезпечити можливість децентралізованого присвоєння ідентифікаційних номерів GS1.

Всесвітній Офіс організації GS1 надає окремий Префікс GS1 (або кілька таких префіксів) кожній національній Організації GS1, які в подальшому використовує надані префікси для адміністрування системи нумерації у своїх країнах. Зокрема, Асоціації "ДжіЕс1 Україна" надано Префікс GS1 "482". Деякі Префікси GS1 призначено для використання у спеціальних випадках (напр., для "внутрішнього" штрихового кодування)

Префікс GS1 не можна розглядати як свідчення країни походження товару, адже деякі компанії, виробничі підрозділи яких розташовані в багатьох країнах, ідентифікують всю свою продукцію централізовано, зазвичай у країні, де знаходиться штаб-квартира компанії. Тож у штриховому коді на такій продукції може бути присутній номер із Префіксом GS1, наданим національній Організації GS1 іншої країни.

Зразки комбінацій кольорів субстрату та штрихів