(032) 297-11-29
(032) 238-97-18

Верифікація ШК

Перевірка штрихкодів на відповідність стандартам

Фірма «КОДІАК» на професійному рівні здійснює верифікацію штрихкодових (ШК-) позначок.

Що таке Верифікація?

Верифікація - це технічна процедура оцінювання параметрів штрихкодової позначки, під час якої визначають відповідність ШК вимогам стандартів. Існує хибна точка зору, що для перевірки якості друку штрихкодової позначки достатньо просканувати її сканером штрихкодів. Помилковість такого твердження полягає в тому, що зчитування штрихкода сканером – це простий тест на можливість конкретного сканера зчитувати конкретний штрихкод і декодувати дані, що в ньому закодовані. Але цей тест не дає відповіді на питання – "Чи буде ця ШК-позначка зчитуватись іншими сканерами?". На це питання дає відповідь тільки верифікація. Використання сканера для зчитування штрихового коду НЕ є верифікацією! Верифікація повинна застосовуватись, як проміжна технологічна операція між етапом друку і етапом сканування штрихових кодів. Якщо штрихкод на товарі не зчитується, або дані декодуються неправильно, виникають численні проблеми. Чому це відбувається? Тому що етикетки з ШК часто не верифікуються перед їх застосуванням. В результаті цього неякісний штрихкод при його зчитуванні на касово-розрахункових вузлах стає джерелом проблем.

Як уникнути ризиків, пов’язаних з неякісними

штрихкодами?

Для цього ми пропонуємо провести верифікацію

штрихкодів на етикетках та упаковці товарів.

НВФ «КОДІАК» - єдине підприємство в Україні, яке володіє авторськими правами на програмно-технічний комплекс “Верифікатор штрихкодів “BarCheck”. Розроблений спеціалістами фірми верифікатор ШК забезпечує високу точність оцінювання параметрів ШК-позначок, а результуючі протоколи верифікації відповідають вимогам міжнародного стандарту ISO/IEC 15416 і ДСТУ 3146-95.

Верифікація дозволяє визначити такі параметри ШК-позначок, як ліва та права зони стабілізації, контрастність штрихів, відповідність декодованих даних та візуально-прочитуваних символів, масштаб, контраст краю та інші, а також встановити відхилення розмірних параметрів елементів ШК з точністю +/- 5 мкм.

ШК-позначки, що успішно пройшли перевірку на верифікторі “BarCheck”, завжди будуть безпомилково зчитуватися усіма типами сканерів.

Наші Замовники здійснюють верифікацію ШК на етикетках чи упаковці своєї продукції, що дає їм підстави у випадку невідповідності штрихкодів вимогам стандартів, пред’явити обґрунтовані претензії поліграфічним підприємствам, які є відповідальними за якість друку ШК на упаковці товару.

Нашими верифікаторами було оснащено більшість обласних Торгово-Промислових Палат України. Верифікатор “BarCheck” також використовує у своїй роботі Асоціація Товарної нумерації “ДжіЕс1 Україна”.

Звертайтесь до НВФ «КОДІАК» - Ви отримаєте об’єктивну оцінку якості штрихкодів на Вашій продукції!